Recepcja:

(+48 61) 852-66-66Telefon:
(+48 61) 852-66-66FAX:
(+48 661) 43-43-43Tel. komórkowy:
info@profmedica.plE-mail:

Kontakt bezpośredni
lek.med Łukasz Wojnar

w godzinach 8.00-20.00:

+48 691 73-58-98Tel.komórkowy:

Zapraszamy do Kliniki

Stulejka, krótkie wędzidełko

      


Jeżeli masz problem ze ściągnięciem napletka, dolegliwości bólowe podczas stosunku, problemy z oddaniem moczu. Zapraszamy na konsultację. Nie czekaj juz dłużej zadzwoń i umów się na wizytę. Krótki okres oczekiwania na zabieg- około 7 dni, wykonywane bezbólowo w znieczuleniu miejscowym, z użyciem elektrokoagulacji- zmniejsza utratę krwii, skraca czas zabiegu.


Zaburzenia erekcji i płodności

      


Masz problemy z erekcją, odczuwasz dyskomfort w trakcie stosunku. Jestes młodym, energicznym meżczyzną, odczuwasz ból w okolicy jąder,starasz sie o potomstwo bezskutecznie. Zapraszamy na konsultację. Diagnostyka i zalecenia odnośnie dalszego leczenia.

Choroby weneryczne

      


Czujesz pieczenie w cewce moczowej? Zauważyłes dziwną wydzieline na bieliżnie? Masz wielu partnerów seksualnych , nie stosujesz zabezpieczenia. Zapraszamy na konsultację. Krótkie terminy wizyt. Fachowa i dyskretna pomoc.

Przerost prostaty, zatrzymanie moczu

      


Masz problemy z oddaniem moczu, mocz kroplowy, wstajesz często w nocy do toalety? To może być problem związany z przerostem prostaty. Zapraszamy na konsultację. Diagnostyka i dalsze leczenie, w przypadku zatrzymania moczu-leczenie dorażne założenie cewnika do pecherza moczowego. Popraw swoje życie juz dziś nie czekaj do jutra.